Homepage Program vysílání Stream MP3 256 kbps Stream OGG 96 kbps

Aktuální program vysílání FLASH Radia, platný od 27.5.2014 - poslední aktualizace: 10.10.2016

Každý den 06:00 - 20:00 - Nejlepší hudební mix z 80 let. Uslyšíte pop, new wave, rock, funky a občas i něco z Německa a nebo zajímavé kousky ze současné hudby.
Každou noc 00:00 - 06:00 - Noc plná maxiverzí a raritních skladeb ze všech hudebních stylů 80. let.

Specializované hudební večery:

Lahůdkářství
Každou neděli od 20:00 do půlnoci.

Jeden z nejoblíbenějších pořadů pirátské éry FLASH Radia se vrací do éteru - nedělní živě moderovaný večer nabídne ty nejzajímavější a nejhezčí lahůdky 80. let a konce 70. let z desek, CD i kazet. To, co zaručeně jinde neuslyšíte, najdete právě v nedělním Lahůdkářství. Pokud máte na nějakou hudební dobrotu chuť i vy, je pro vás během pořadu k dispozici náš mail i ICQ!

Exkluzivně v Lahůdkářství uslyšíte i skladby, které nemáte šanci slyšet dokonce ani v běžném vysílání FLASH Radia - béčkové strany vinylových singlů, raritky z řadových alb známých interpretů i dávno zapomenuté hity, které jsme pro vás našli v našem archivu.

Pokud jste fajnšmekry muziky 80. let, Lahůdkářství si nesmíte nechat ujít ;)

Saturday funky fever
Každou sobotu od 20:00 do půlnoci.
R'n'B nebývalo vždy nemelodické. Rap nebýval vždy zahuhlaný. A disko nebývalo vždy monotónním tuc-tuc. Do dob, kdy disku vládla melodie a zpěvné refrény, kdy R'n'B bylo opravdu rytmické a rapu vládly zvučné a výrazné hlasy prvních pionýrů tohoto stylu vás zavede Saturday Funky Fever.

Podíváme se na muziku konce 70. let a začátku 80. let, kdy disku vládla jména jako Bee Gees, Donna Summer nebo Sister Sledge, kdy funky a R'n'B rytmy roztáčeli Earth, Wind & Fire, K.C. & The Sunshine Band nebo Delegation a kdy se o slovo hlásili rapeři jako Grand Master Flash, Sugarhill Gang a Run DMC.

Ta pravá sobotní párty s pořádnou hudbou u nás začíná každou sobotu od osmi večer!

FLASH Dance Party
Každý pátek od 20:00 do půlnoci.
Služebně nejstarší pořad na FLASH Radiu opět v éteru! Čtyři hodiny plné hlavně taneční muziky, to je FLASH Dance Party, kterou si můžete naladit každý pátek večer. Z muziky 80. let uslyšíte hlavně eurodance a italodisco, samozřejmě nebudou chybět ani taneční pecky 90. let.

Hudební speciály
Pondělí - čtvrtek od 20:00 do půlnoci.
Večerní vysílání přes týden patří na FLASH Radiu hudebním speciálům. Každý den se budeme věnovat jinému hudebnímu stylu, a uslyšíte tak i spoustu málo hraných a vzácných skladeb.

Pondělí:
Rock a poprock 80. let

Úterý:
Italodisco 80. let

Středa:
Pop 80. let

Čtvrtek:
New Wave a New Romantic počátku 80. let

Kontakt